Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мені подобається вислів: “Виграш - це ще не все, але програш – це зовсім нічого”. Мій життєвий принцип – ніколи і за будь-яких обставин не уникати труднощів. Труднощі загартовують, дають унікальну можливість випробувати та перевірити себе – хто ти є

 

Бубликов Віктор Миколайович

БІОГРАФІЯ

Народився 23 вересня 1952 р. у м. Кишиневі.
Має вищу освіту. Улюблений предмет – організація та управління транспортними вантажопотоками в умовах діючих транспортних коридорів.
“Закінчивши інститут, працював в комсомольських структурах, будівничій сфері. В 1990 р. створив і очолив транспортно-експедиційну компанію АК “Олімп”. За 12 років роботи компанію добре знають у нас в Україні та за кордоном. Останні два роки серйозно захопився наукою, написав декілька наукових робіт в галузі транспорту. В 2001 р. був вибраний членом-кореспондентом Інженерної академії України.
Активно займаюся громадською роботою.
Наступні роки не тільки мого, але й нашого життя повинні бути присвячені будівництву надійного українського мосту в майбутнє. Без участі в цьому процесі наших постійних супутниць: віри, надії та любові, - буде важко.
Мені подобається вислів: “Виграш - це ще не все, але програш – це зовсім нічого”.
Мій життєвий принцип – ніколи і за будь-яких обставин не уникати труднощів. Труднощі загартовують, дають унікальну можливість випробувати та перевірити себе – хто ти є насправді. Мабуть, тому люди, які пройшли випробування голодом та війною, такі витривалі.
Найприємніше у роботі - можливість допомагати людям в тяжку хвилину і за це нічого не вимагати натомість. Я вдячний Богу за цей дар.
Можна оцінювати людину за багатьма якостями, але всі вони зводяться до одного, можливо, найважливішого – порядності. Якщо людина порядна – вона тоді і добросовісна, і працелюбна, і чесна. Я переконаний в тому, що порядність завжди буде сутністю кожної особистості.
Я сповідаю принцип: “У здоровому тілі – здоровій дух”. Щоб мати сили для довгої і плідної праці, треба турбуватися про своє здоров’я. Тому я віддаю перевагу всьому тому, що цьому сприяє”.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»